WMF – funkcjonalność i design nowoczesnej kuchni

WMF – funkcjonalność i design nowoczesnej kuchni

Każda gospodyni czy domowy kucharz wie, jak ważna przy gotowaniu jest jakość używanych sprzętów. Dlatego inwestuje się w sprzęty elektroniczne: piekarniki, płyty indukcyjne, miksery i mnóstwo innych. Jednak dopiero doświadczony kucharz przekonuje się, że nie mniej istotne, a może nawet ważniejsze są używane naczynia i sztućce. To przecież one mają najbliższy kontakt z przygotowywanym jedzeniem. A ich wykonanie i jakość materiałów, z których są zrobione, pozwalają oszczędzić części kuchennych wpadek, mnóstwa czasu i częstszych wydatków.

Tradycja jakości

Świadoma powyższych, marka WMF już od ponad półtorej wieku wychodzi naprzeciw potrzebom gospodarstw domowych i lokali gastronomicznych. Zdobyte doświadczenie pozwala na produkcję najwyższej jakości naczyń, sztućców i innych kuchennych sprzętów. Garnki WMF, tak jak cała reszta oferowanych produktów to połączenie najlepszych materiałów z wiedzą i unikalnym designem. Współpraca z projektantami pozwala na połączenie funkcjonalności z nowoczesnością tak, by naczynia wpisały się w wystrój każdej kuchni. Cechą rozpoznawczą tej luksusowej marki są czerwone uszczelnienia uchwytów oraz pokrywek.

Naczynia

Garnki WMF zadowolą nawet najbardziej wyśrubowane wymagania. Wykonane z niezawodnej mieszkanki stali Cromargan zapewniają odporność na zarysowania, gwarantując dłuższy użytek. A przecież to przede wszystkim zniszczenie powierzchni naczynia uniemożliwia dalsze spełnianie jego funkcji, a co za tym idzie – rodzi konieczność wydatków na nowy sprzęt. Projekty WMF cechuje uniwersalność rozmiaru i zastosowania: zarówno na kuchenkach gazowych jak i indukcyjnych. Z myślą o wygodzie klientów przewidziane są wygodne, nienagrzewające się uchwyty, przezroczyste pokrywy czy wyszczotkowane wnętrza ułatwiające zmywanie, także w zmywarce.

Sztućce

Wytrzymała i odporna stal Cromorgan wykorzystywania jest również do produkcji sztućców WMF. Dzięki temu wolniej się zużywają i pozostają dłużej ostre. Ponadto cechują je wartości przewidziane dla wszystkich produktów marki, a więc nowoczesny design pasujący do praktycznie każdej zastawy i uniwersalność.

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments