Popularne odżywki z kreatyną

Popularne odżywki z kreatyną

Popularne odżywki z kreatyną

Trzeba wiedzieć, że kreatyna w formie suplementu może występować pod różnymi postaciami. Jakie są najczęściej kupowane produkty przez osoby trenujące? Czym charakteryzują się poszczególne elementy? Najważniejsze kwestie na ten temat zostały przytoczone w poniższym wpisie

Monohydrat kreatyny

Aktualnie jest to najpopularniejszy wariant. Dlaczego taka kreatyna results jest najczęściej wybierane przez Klientów? Nie dzieje się bez przyczyny. Trzeba podkreślić, że to optymalne połączenie kreatyny z wodą. Produkty z tej konkretnej kategorii gwarantują szybkie rezultaty w aspekcie przyrostu mięśni. Wiele osób wybiera tego typu elementy, ponieważ są one także stosunkowo tanie i nie rujnują domowego budżetu. Jeśli zatem zależy Wam na dobrej jakości suplemencie, to warto szukać właśnie takich elementów. Na szczęście na rynku ich nie brakuje.

Jabłczan kreatyny

Są też osoby, które wybierają takie produkty. Czym charakteryzują się elementy z kategorii? Warto zwrócić uwagę na fakt, że tutaj mamy do czynienia z połączeniem kreatyny z kwasem jabłkowym. Niestety, trzeba liczyć się z większymi wydatkami. Poza tym efekty są mniej widoczne w krótkim czasie. Po prostu trzeba uzbroić się w większą cierpliwość. Zaletą takich elementów jest to, że przyrost masy mięśniowej jest naprawdę bardzo satysfakcjonujący.

Co jeszcze można kupić?

Warto podkreślić, że kreatyna może występować także pod postacią cytrynianu, chlorowodorku, azotanu czy na przykład glukonianu. Nie można nie zaznaczyć, że są osoby, które kupują również fosforan kreatyny. Jest to suplement powstały na bazie połączenia kreatyny z kwasem fosforanowym.

Podsumowanie

Opinie osób, które regularnie trenują, ponieważ chcą zadbać o bardziej atrakcyjną sylwetkę i lepszą wydolność organizmu potwierdzają, że najlepszym rozwiązaniem jest monohydrat kreatyny – stanowiący połączenie tego związku organicznego z cząsteczką wody. Chodzi przede wszystkim o jakość, szybkie efekty, a także atrakcyjne warunki finansowe.

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments